Nápoj s papájou a jablečným octem

Spread the love

Ať už chcete jen redukovat svou váhu, nebo chcete provést celkovou detoxikaci a kromě hubnutí i podpořit své zdraví, pak je tento nápoj jasnou volbou.

Příprava nápoje:

3 lžíce jablečného octa
3 kuličky černého pepře jemně rozemleté
čtvrtku zralé papáji

Nejprve oloupejte a rozkrájejte papáju na malé kostky. Pak dejte papáju do mixéru a rozmixujte ji na pyré. Přidejte jablečný ocet a mletý černý pepř. Papájový koktejl je hotový. Do sklenice na koktejl, přidejte několik ozdobných listů máty a několik kostek ledu.

Proč je nápoj tak zdravý?
Černý pepř

Možná by vás to ani nenapadlo, máme ho v kuchyní každý, ale toto koření je velmi zdravé a mohlo by se klidně řadit k tzv. superpotravinám.
Toto koření je zdrojem vitamínu K, A, E, C, B6 dále obsahuje také vysoký podíl železa a manganu i riboflavin, thiamin, niacin, sodík, draslík, folát, cholin, betain a mnoho dalších látek, které jsou pro naše tělo velmi příznivé.

Papája

Papája patří bez pochyb také k tomu nejdravějšímu ovoci vůbec. Obsahuje rovněž celou škálu antioxidantů, bojuje proti zánětům a působí proti některým nemocem a chrání naše srdce. Kromě celé škály vitamínů a minerálů obsahuje také enzym zvaný Papain, který dokáže štěpit těžké řetězce proteinů, je tedy vhodná jako dezert po konzumaci masa.

Jablečný ocet

Účinky jablečného octa na redukci váhy jsou již všeobecně známé. Kromě toho také doslova desinfikuje naše tělo od celé řady bakterií či patogenů. Snižuje hladinu krevního cukru s normalizuje krevní tlak. Prostě je to takový přírodní zázrak.

Jak se vám líbil tento příspěvek?

Klikněte na hvězdičku a ohodnoťte prosím.

Průměrné hodnocení: 0 / 5. Celkem hodnotilo: 0

Zatím žádné hodnocení! Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Je nám líto, že tento příspěvek pro vás nebyl užitečný!

Pojďme vylepšit tento příspěvek!

Řekněte nám, co bychom měli vylepšit?